NASZ PIES

NASZ PIES

ZARA GONIEC MAŁOPOLSKI

(Urodzona 27 maja 2014 roku)

Rodzice

Ojciec: Or Kajan z Bastin- Interchampion, Champion Czech, Champion Słowacji, Zw. Klubu 2009, BIS-Zw. Klubu, Słowacki Zw. Klubu 2010, Czeski Champion Pracy, 2x CACT na Konkursach Pracy w Polu, 3x CACT na Konkursach Wielostronnych

Matka: Tisza Pepperoni Team – Mł. Champion Polski, Champion Polski, Champion Bułgarii, Champion Sri Lanki, Champion Pakistanu, Champion Cypru, Zw. Europy Śr. Wschodniej 2013 Albena, PP – Dyplom I st., Krajowe FIELD-TRIALSY –Dyplom I st., Regionalne FIELD-TRIALSY – Dyplom I st.

Nowy dom

W sierpniu 2014 roku ZARA zamieszkała w naszym domu. Byliśmy pełni obaw jak poradzimy sobie z ułożeniem wyżła. Na szczęście udało się, aż za bardzo. Nasza miłość do ZARY była pełna wzlotów i upadków. W między czasie w naszym domu pojawił się mały człowiek. Dzięki naszej córeczce odkryliśmy, że ZARA mimo swojego „szalonego” temperamentu, w stosunku do dziecka jest bardzo delikatna i troskliwa. Przez ostatnie cztery lata nasz wyżeł wydoroślał, uspokoił się trochę i nasze życie powoli wraca do rudej normalności..

Rodowód